Stankovićeva Sampdorija definitivno poslednja, tri gola postignuta za isto toliko minuta! (VIDEO)

Nije uspeo Dejan Stanković da nakon odlaska iz Crvene zvezde spase Sampdoriju ispadanja iz Serije A. Nakon večerašnjeg remija na Luiđi Ferarisu protiv Sasuola (2-2) u pretposlednjem kolu jasno je da će tim iz Đenove ostati poslednji.

Zanimljivo je da su tri gola viđena za isto toliko minuta, i to na početku utakmice. Poveo je domaćin pogotkom Manola Gabijadinija u 8. minutu.

Međutim, već u 11. je došlo do potpunog preokreta posle golova Domenika Berardija i Mateusa Enrikea.

Konačan rezultat autogolom je postavio hrvatski fudbaler Martin Erlić u 78. minutu.

Sampdorija kolo pre kraja ima 19 bodova, pet manje, uz utakmicu više, od Kremonenzea koji je mesto iznad i takođe je jasno da će ispasti.

Sasuolo je na 13. poziciji sa 45 bodova, i jasno je da nema šanse ni za Evropu niti mu preti opasnost od ispadanja.

Međedović na korak od plasmana na masters u Madridu!

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u drugo kolo kvalifikacija za masters turnir u Madridu. Mladi srpski teniser savladao...