JUNAJTED MU POSTAJE PRAVI KOŠMAR: Mitrović promašio penal!

Srpskom reprezentativcu Aleksandru Mitroviću Mančester Junajted i Old Traford su pravi košmar!

Nakon utakmice u kojoj je, iako je postigao gol, zbog velikog incidenta suspendovan na nekoliko utakmica, u završnici Premijer lige je promašio penal na Teatru snova.

Njegov kazneni udarac je u 25. minutu odlično pročitao golman Juajteda David De Hea. Srbin je šutirao nisko po desnoj strani, ali je Španac odlično odreagovao.

Tako je Mitrović propustio šansu da već u 25. minutu donese Fulamu prednost od 2-0, nakon što je u 19. minutu u vođstvo tim sa Krejven Kotidža doveo Tete.

Junajted je promašaj ipak kaznio u 40. minutu, kada je Sančo izjednačio nakon odličnih poteza i asistencije Freda.

Milojević pred Večiti derbi: Nemamo posebno opterećenje, ovde imamo tri različita takmičenja

Sutra od 18 časova će se na stadionu "Rajko Mitić" po treću put ove sezone sastati Crvena zvezda i...