Poznato na koga ide Đoković ukoliko prođe prvo kolo

Ukoliko sutra Aleksandar Kovačević, američki teniser ovdašnjeg porekla, ne napravi senzaciju protiv Novaka Đokovića, srpski teniser će u drugom kolu igrati protiv iskusnog Mađara Martona Fučoviča.

Mađar je na startu danas bio bolji od domaćeg tenisera Uga Grenijera, 122. igrača sveta, sa 3-1, po setovima 6:3, 5:7, 6:1 i 6:3.

U prvom setu je Fučovič brejknuo Francuza za 2:0, a potom prednost lako održao za vođstvo od 1-0 u setovima. U drugom delu meča je brejkom poveo sa 4:3, ali je Grenije odmah uzvratio, a potom još jednim brejkom u 12. gemu došao do poravnanja rezultata u setovima.

Treći set je ubedljivo najbrže završen, pošto je Fučovič napravio čak tri brejka i poveo sa 2-1 u setovima. U poslednjem, četvrtom, je poput prvog seta ključan bio brejk u drugom gemu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...