ROLAN GAROS Đere poražen na startu

Srpski teniser Laslo Đere završio je učešće na startu Rolan Garosa, pošto je od njega bio bolji sedmi nosilac Andrej Rubljov sa 3:1.

Rus je lako osvojio prvi set u duelu protiv Lasla Đerea. Napravio je dva brejka i sa 6:1 za 26 minuta stigao do vođstva protiv momka iz Sente.

Odmah je Rus došao do brejka i na startu drugog seta, da bi potom Đere uzvratio ribrejkom za 1:1. Odlučujući napad izveo je u osmom gemu kada je realizovao drugu priliku za brejk, a onda je u na svoj servis u devetom gemu iskoristio drugu set loptu za 1:1.

Đere je sjajno počeo treći set. Poveo je 2:0, ali je Rubljov uspeo da mu oduzme servis u četvrtom gemu i poravna na 2:2. Rus je vezao 12 poena i stigao do 6:3 i 2:1 u setovima.

Stigao je u četvrtom setu umor srpskog tenisera, pa je Rubljov u petom gemu pravi brejk i rutinski stiže do četvrtog seta i pobede.

Ovo je bio njihov četvrti meč u profesionalnoj konkurenciji i četvrti poraz srpskog tenisera.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...