KORAK BLIŽE SUPERLIGI: Inđija razbila Nišlije!

Fudbaleri Inđije blizu su da se posle dve godine odsustva vrate u Superligu Srbije. Oni su danas na svom terenu bili ubedljivi sa 3:1 protiv Radničkog iz Niša u prvom meču baraža.

Inđija je veoma rano prva stigla do vođstva. U 8. minutu strelac je bio defanzivac Dragan Radosavljević.

Pre toga je igrač Nišlija Mesarović već u 3. minutu dobio žuti karton.

Domaćini su duplirali prednost u 22. minutu preko Slaviše Stojanovića.

Oba strelca gola požuteli su do poluvremena. Radnički je imao 12 šuteva i posed. Međutim, Inđija je oba udarca u okvir pretvorila u pogotke i sa velikom prednošću otišla na odmor.

U 81. minutu postigla je Inđija i gol za 3:0. Stojanović se ponovo upisao u strelce. Četiri minuta kasnije, Radnički je uspeo da se upiše na semafor u 85. minutu.