ROLAN GAROS: Đoković dobio potpuno neočekivanog rivala u osmini finala!

Poljski igrač i 13 nosilac Hubert Hurkač zaustavljen je u trećem kolu grend slema u Parizu.

Nakon pet setova bolji je bio malo poznati Peruanac Huan Pablo Variljas (27)

Po setovima: 3:6, 6:3, 7:6 (3), 4:6, 6:

Hurkaču je jedan brejk sa početka bio dovoljan da osvoji prvi set.

Tada je Peruanski igrač preokrenuo.

Izgubio je brejk odmah na početku drugog seta ali sa dva je došao do izjednačenja.

Treći set protekao je bez brejka. Bolje se u odlučujućem 13 gemu snašao Variljas.

Hurkač je i na početku četvrtog seta napravio brejk. To je bilo dovoljno da se poravna na 2:2.

U petom setu je bolje krenuo Peruanac. On je u četvrtom gemu napravio prvi brejk koji materijalizuje za 4:1.

Novim brejkom je overio trijumf za najveći rezultat karijere na grend slem turnirima.

Već u osmini finala imaće najteži mogući zadatak jer se sastaje sa osvajačem 22 GS titule Novakom Đokovićem.

Klop se izvinio: Dogodilo se i više to ne možemo da promenimo

Trener Liverpula Jirgen Klop izvinio se navijačima zbog poraza od Evertona, posle kojeg su se njegovi fudbaleri udaljili od...