KRAJ BAJKE: Brazilac zaustavljen u drami posle eliminacije Medvedeva

Japanski teniser Jošihito Nišioka izborio je plasman u osminu finala Rolan Garosa. Posle maratona i pet setova izbacio je Brazilca Tijaka Sejbut Vajlda. On tako nije mogao da priredi još jedan skalp posle Danila Medvedeva.

Po setovima 3:6, 7:6 (8), 2:6, 6:4, 6:0

Brazilcu je brejk u osmom gemu bio dovoljan da povede u setovima.

U drugom su viđena po dva brejka na obe strane. Taj brejk je bio uzbudljiv a bolje se snašao Japanac za 1:1.

Vajld u trećem setu stiže do nove prednosti nakon dva oduzeta servisa. Brejk na početku četvrtog, bio je dovoljan Nišioki da izbori odlučujući set.

Nišioka je u odlučujućem setu počistio rivala. Dvadeset i sedmi nosilac će imati izglednu priliku za plasman u četvrtfinale.

U osmini finala će se sastati sa pobednikom meča Ćorić – Ečeveri.

Pratite nas na Instagramu i Facebooku

Najnovije vesti

Triler na Kanarskim Ostrvima, Las Palmas u 97. minutu do tri boda! (VIDEO)

U poslednjem meču 8. kola Primere, Las Palmas je posle preokreta i pravog trilera došao do pobede protiv Selte...
Sasuolo - Monza
tip 1X2
1 @ 2.27
Ovaj tip je predložio Peca na CircusCasino
Željezničar - Široki Brijeg
tip Da postigne pogodak - obe ekipe
Da @ 1.85
Ovaj tip je predložio Stefan na Mozzartbet
Torino - Verona
tip 1X2
1 @ 1.80
Ovaj tip je predložio Stefan na Mozzartbet
OFI - AEK Atina
tip 1X2
2 @ 1.60
Ovaj tip je predložio Stefan na MaxBet
Stjarnan - Víkingur Reykjavík
tip 1X2
1 @ 3.15
Ovaj tip je predložio Peca na Mozzartbet

POVEZANE OBJAVE