SERIJA A: Finalista LK ubedljiv, Terzić asistent! (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine savladali su na gostovanju Sasuolo sa 3:1 na otvaranju poslednjeg 38. kola Serije A. Nakon lošeg prvog dela, u drugom je bila goleada.

Prvo poluvreme završeno je bez golova.

Za 45 minuta, Sasuolo nije uputio ni šut u okvir gola. Viola je imala ukupno šest udaraca.

Posed je takođe bio na strani igrača Sasuola.

Gosti iz Firence su poveli na startu drugog poluvremena. U 47. minutu strelac je bio Artur Kabral.

Berardi je u 70. minutu izjednačio sa penala. Onda je Viola uzvratila sa dva gola u četiri minuta.

Prvo za 2:1 pogađa u 79. minutu Saponara na asistenciju Alekse Terzića. Sasuolo je u 82. minutu ostao bez Tresoldija zbog dva kartona.

Odmah potom Fiorentina postiže treći gol preko Gonzalesa na dodavanje raspoloženog Saponare.

Obe ekipe su na sredini tabele dok fiorentina sledeće srede igra finale Lige konferencija sa Vest Hemom.

OPROŠTAJ OD MADRIDA: Sjajni Čeh izbacio Nadala!

Španski teniser Rafael Nadal neće igrati četvrtfinale mastersa u Madridu. Poražen je sa 2:0 od Čeha Jirija Lehečke pred domaćom...