SERIJA A: Inter nadomak drugog mesta pred finale Lige šampiona, evrogol Brozovića! (VIDEO)

Fudbaleri Intera slavili su na gostovanju Torinu u poslednjem kolu Serije A minimalnim rezultatom 1-0.

Na taj način su prestigli Lacio na drugom mestu tabele i nalaze se iza neprikosnovenog Napolija, koji je odavno proslavio titulu. Da li će se i zadržati na mestu vicešampiona zavisiće od ishoda večerašnjeg gostovanja Lacija Empoliju. Nebeskoplavi su na samo bod iza, uz utakmicu manje.

Odlučujući pogodak postigao je Marcelo Brozović u 37. minutu i to na veoma efektan način. On se posle dodavanja Lukakua namestio na šut sa oko dvadesetak metara i to učinio na veoma precizan način, donevši 1-0 svom timu, što se ispostavilo i kao konačan rezultat.

U timu Torina, za koji ostaje da se vidi da li će završiti kao 9, 10. ili 11. tim na tabeli, čitav meč je branio Vanja Milinković-Savić, dok je Ivan Ilić bio na terenu do 81. minuta.

Nerazure 10. juna očekuje utakmica sezone, pošto će se u finalu Lige šampiona boriti sa Mančester Sitijem za trofej prvaka Evrope.

NEĆE SKORO NA TEREN: Sad i Englezi optužuju Tonalija!

Sandro Tonali je dobio kaznu od strane italijanskih vlasti od 10 meseci zbog skandala sa onlajn klađenjem. Kazna je trebala...