Slavlje u Nišu: Radnički bolji od Inđije za opstanak u Superligi!

Fudbaleri Radničkog iz Niša večeras su na svom terenu savladali Inđiju rezultatom 3;0 i tako nadoknadili dva gola zaostatka u prošlom susretu i obezbedili ostanak u Superligi.

Golove za domaći tim su postizali Škrbić u 24. minutu, Belaković u 47. i Marjanović 62. Slavilo se pred oko 5.000 ljudi na Čairu. Ovom pobedom Nišlije su obezbedile ostanak u najjačoj srpskoj ligi.

Sudija Miloš Milanović pokazao je nadoknadu od devet minuta, napadala je Inđija, dobru priliku imao je Igor Stanojević, sa levog krila gađao je iznad prečke.

U finišu, zbog šutiranja lopte, isključen je Vladimir Đorđević, trener Radničkog, gosti nisu uspeli postići pogodak do kraja meča nakon čega je usledilo veliko slavlje u Nišu.

Duljaj: Nisu to sitne greške, to su velike greške

U okviru 32. kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 2:1. Nakon poraza svoje...