Olimpijakos pregazio PAO, na korak od odbrane titule

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Panatinaikos u trećem meču finala 75:52. Na taj način su poveli 2-1 u seriji i našli se na korak od odbrane titule šampiona Grčke.

Domaćin se odlepio sredinom druge četvrtine kada su napravili seriju 18:2 i na poluvreme otišli sa 15 poena prednosti.

U drugom poluvremenu utakmica je bila formalnost i PAO nije imao šanse da se vrati u meč.

Kod pobednika Slukas je ubacio 14 poena, Šakil Mekisik i Mustafa Fal dopisali su po 11 poena. Uprkos povredi koju je zaradio ranije, Saša Vezenkov je uspeo da odigra 20 minuta u trećem susretu, a zabeležio je 7 poena.

Na drugoj strani Marijus Grigonis je imao 13, a Paris Li 11 poena.

POSLE SMENE TRENERA: Pao dogovor, “doživotni” ugovor u Sevilji!

Fudbaleri Sevilje nisu imali naročito uspešnu sezonu u La Ligi. Završiće je bez plasmana u evrokupove i na sredini tabele....