Nemačka u jubilarnoj utakmici odigrala nerešeno protiv Ukrajine

U prijateljskoj utakmici protiv Ukrajine koja je ujedno bila jubilarna 1.000 za reprezentaciju Nemačke viđen je nerešen rezultat 3:3.

Niklas Filkrug je u šestom minutu doveo Nemačku u vođstvo, da bi Ukrajina izjednačila u 19. minutu preko Viktora Cigankova. Gosti su došli do prednosti četiri minuta kasnije, kada je autogol postigao Antonio Ridiger, a Cigankov je drugim golom na meču u 56. minutu povećao rezultat.

Nemačka je do nerešenog rezultata došla golovima Kaja Haverca u 83. i Jozue Kimiha u prvom minutu nadoknade sa penala.

Inače, ova utakmica je imala humanitarni karakter, a Fudbalski savez Nemačke (DFB) dobijeni novac prosleđuje za projekte i inicijative u Ukrajini.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...