EURO 2024: Bugari sa igračem više do remija pred Srbiju! (VIDEO)

Fudbaleri Litvanije i Bugarske podelili su bodove 1:1 u meču 3. kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. Gosti su u Kaunasu bili bolji rival ali nisu materijalizovali inicijativu.

Utakmica u Litvaniji bila je obeležena uzbuđenjima tokom prvih pola sata.

Domaćini su u 15. minutu poveli preko Girdvainisa. Međutim, onda su ostali bez Justasa Lasickasa koji je dobio direktan crveni karton dva minuta kasnije.

U 27. minutu Petkov poravnava na 1:1. Bugari nisu do poluvremena iskoristili situaciju sa igračem više da potpuno preokrenu.

I u drugom poluvremenu su Bugari pokušali da iskoriste situaciju 11 na 10. Nisu uspevali iako su dominirali i imali 7 udaraca ali samo jedan u okvir gola.

Na kraju su ih imali 13 u drugih 45. minuta naspram ni jednog rivala ali nisu postigli drugi gol.

Bugari u utorak od 20:45 dočekuju u Razgradu lidera Grupe Srbiju i još uvek su bez trijumfa.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...