Makedonci se u Engleskoj proveli kao bosi po trnju, vicešampioni sveta jedva do pobede sa penala! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Makedonije doživela je pravi debakl na gostovanju Engleskoj u 4. kolu grupe C kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, pošto su poraženi sa čak 7-0 u utakmici odigranoj na Old Trafordu u Mančesteru.

Trostruki strelac bio je napadač Arsenala Bukajo Saka, koji je mreže tresao u 38, 47. i 51. minutu.

Pored njega se istakao i Hari Kejn, koji je pogodio za vođstvo u 29. minutu, a potom postavio i konačan rezultat u 73. minutu sa penala.

Pored njih, pogađao je i Markus Rašford, koji je na stadionu na kom je odigrao toliko utakmica prethodnih godina bio precizan u 45. minutu, kao i Kalvin Filips u 64. minutu.

U istoj grupi je Ukrajina u Trnavi savladala kao domaćin Maltu minimalnim rezultatom 1-0, zahvaljujući pogotku Viktora Cigalkova u 72. minutu sa bele tačke.

Daleko teže bilo je svetskim vicešampionima Francuzima, koji su u Parizu jedva došli do pobede nad Grcima.

Galski petlovi su slavili minimalnim rezultatom 1-0, i to je jedini gol postigao Kilijan Mbape u 55. minutu sa penala.

Trijumf je ipak bio značajan jer sada Francuzi vode čak šest bodova u odnosu na današnjeg rivala, koji je na drugom mestu u grupi B.

U drugoj utakmici ove grupe Irska je na domaćem terenu bila ubedljiva protiv Gibraltara sa 3-0.

Zvezda podseća navijače: Besplatan ulaz za Megu

Košarkaši Crvene Zvezde igraju sa Megom 3. maja, u petak u hali "Aleksandar Nikolić", u okviru prvog meča polufinalne serije...