LUDNICA U ITALIJI SE NASTAVLJA: Virtus ubedljivo poslao finale u sedmi meč

Košarkaši Virtusa iz Bolonje savladali su u šestom meču finala Armani iz Milana 85:66, i tako zakazali sedmi meč u “gradu mode”.

Armani je samo u prvoj četvrtini bio bolji rival i taj period su dobili sa 23:27. Već do poluvremena je bilo 6 poena plusa za domaćina, dok je u drugom poluvremenu domaćin odigrao svoju poznatu granitnu odbranu.

Gosti iz Milana su postigli samo 23 poena, od toga svega 7 u poslednjih 10 minuta, tako da su izabranici Serša Skariola na kraju ubedljivo slavili.

Kod pobednika čak tri igrača su imali po 13 poena – Heket, Belineli i Kordinije. Teodosić je za 16 minuta postigao 4 poena.

Kod Armanija jedini dvocifreni su bili Meli i Fojtman sa po 11 poena.

POČELI PREGOVORI: Čelsi pronašao napadača u Seriji A

Fudbalski klub Čelsi zainteresovan je da u svoje redove dovede napadača iz Serije A. Radi se o igraču Napolija i...