Lajović savladao petog igrača sveta!

Srpski teniser Dušan Lajović savladao je Stefanosa Cicipasa na Budl egzibicionom turniru u Londonu, koji se tradicionalno igra kao priprema za Vimbldon.

Srbin je slavio posle tri seta, sa 6:4, 6:7 (3:7) i 10:7, tako napravivši iznenađenje protiv 5. igrača sveta.

U uvodnom delu meča presudan je bio prvi gem, kada je Lajović iskoristio prvu od dve brejk prilike i oduzeo servis nekadašnjem finalisti Rolan Garosa. Nakon toga više nije bilo brejk prilika ni na jednoj strani.

U drugom setu je srpski teniser uspeo da spasi tri brejk-lopte u osmom gemu i izjednači na 4:4, međutim Grk je bio uspešniji u tajbrejku i poravnao na 1-1 u setovima.

Treći set je odigran u formi supertajbrejka, a u njemu je koncentrisaniji bio iskusni srpski teniser i slavio veliko iznenađenje kao uvertiru za treći gren slem sezone.

Svakako, travnata podloga nije omiljena nijednom od ove dvojice igrača.

Luka Dončić povređen: Nije dobro..

Najbolji košarkaš Dalasa Luka Dončić na konferenciji za medije rekao je da je igrao povređen meč protiv Klipersa, koji...