DUBOKA KRIZA SRPSKOG VATERPOLA: Rumuni šokirali svetskog, olimpijskog i evropskog prvaka!

Vaterpolisti Srbije više nisu velesila kao što su nekada bili. Sa smenom generacija počeo je pad našeg trofejnog sporta posle OI i zlata u Tokiju.

Delfini su danas izgubili od Rumunije 17:14 i boriće se u Los Anđelesu za sedmo mesto na Svetskom kupu.

Po četvrtinama (7:4, 3:3, 3:4, 4:3). Presudila je mnogo bolja igra protivnika u prvoj četvrtini. Izabranici Uroša Stevanovića primili su čak 7 golova.

Bili su tokom utakmice u zaostatku od pet pogodaka. Samo su uspevali da priđu na -2 ali ne i da ugroze rivala.

Marko Radulović bio je jedini raspoložen sa 7 golova iz 10 pokušaja. Nepromašiv je u timu Rumunije bio Fulea sa pet golova.

Srbija večeras od 22 sata igra sa Nemačkom za sedmo mesto. Posle ovog takmičenja sledi SP u Fukuoki.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...