Pobeda Partizana ostala u senci povrede talentovanog fudbalera

U prvoj pripremnoj utakmici u Slovenijie Partizan je savladao lokalnog trećeligaša Pesnicu rezultatom 5:0.

Igor Duljaj izveo je u Pohorju kombinovan sastav, a kapitensku traku dao je detetu Partizana Svetozaru Markoviću. Partizan je poveo u 49. minutu preko Nemanje Trifunovića. Na 2:0 povisio je Aleksić u 57. minutu, dok je Terzić u 60. minutu, na asistenciju Trifunovića postigao gol za 3:0. Iskusni Natho je iz penala postigao četvrti gol za Partizan, dok je konačnih 5:0 postavio ponovo Terzić u 82. minutu.

Cela utakmice je pala u drugi plan zbog jezive povrede mlade nade Partizana Janka Jevremovića. On je pri jednom duelu sa protivničkim igrače nezgodno pao, i dočekao se celom težinom na koleno, nakon čega je ostao na travi.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...