VIMBLDON: Novak ima veliku prednost, sutra nastavak!

Srpski teniser Novak Đoković vodi sa 2:0 u setovima protiv Huberta Hurkača u meču osmine finala Vimbldona.

Međutim, susret se mora prekinuti zbog policijskog časa koji u Londonu nastupa u 23 časa po lokalnom vremenu.

Đoković je odigrao dva taj brejka. Naročito je prvi bio zanimljiv. Tu je Poljak propustio ogromnu priliku. Imao je tri set lopte (6:3) ali je usledila furiozna serija Srbina od 5:0 za vođstvo.

Srpski teniser je imao brejk loptu u devetom gemu drugog seta koju nije iskoristio. Potom je i taj deo igre ušao u taj brejk.

Tu je viđena prava razmena mini brejkova i mnogo uzbuđenja kada se Đoković snašao za vođstvo od 2:0. Oba taj brejka naš igrač je dobio identičnim rezultatom 8:6.

Susret će biti nastavljen sutra a pobednik će igrati u četvrtfinalu protiv Andreja Rubljova.

UZ NESTVARAN DABL DABL JOKIĆA: Marej u drami odveo Denver na Minesotu! (VIDEO)

Košarkaši Denvera plasirali su se u polufinale zapadne konferencije NBA lige. Sinoć su u veoma napetoj utakmici pobedili LA Lejkerse...