Međedović u glavnom žrebu Gaštada, poznat i protivnik

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u glavni žreb ATP turnira u švajcarskom Gaštadu.

On je u poslednjem kolu kvalifikacija savladao Finca Oto Virtanena sa 2-0, po setovima 7:6 (7:5) i 6:4.

Međedović je u trećem i petom gemu prvog seta spasio ukupno četiri brejk šanse, da bi preko tajbrejka došao do prednosti u setovima, zahvaljujući jednom jedinom mini-brejku.

U drugom setu je presudio brejk u sedmom gemu, kada je Srbin poveo sa 4:3 i potom lako priveo meč kraju.

U prvom kolu turnira igraće protiv Kineza Žižen Žanga, koji je 52. teniser sveta.

Lazetić zadovoljan nakon pobede: To je za moje igrače velika stvar

Fudbaleri TSC-a pobedili su Partizan rezultatom 2:1 u okvikru 32. kola Superlige Srbije u Humskoj Nakon pobede svoje viđenje utakmice rekao je trener...