LIGA ŠAMPIONA: Olimpija lako protiv Letonaca (VIDEO)

Fudbaleri ljubljanske Olimpije, plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Oni su i u revanšu u gostima bili bolji od letonske Valmiere sa 2:1 a ukupno 4:1.

Slovenački tim bio je dominantan od početka meča. Tu prednost su krunisali u 33. minutu golom Rui Pedra.

Do poluvremena se rezultat nije menjao. Olimpija je tako uvećala ukupnu prednost na 3:1 računajući i prvi susret u Ljubljani.

U nastavku su Ljubljančani duplirali prednost. Muhamedbegović je realizovao šansu u 64. minutu.

Letonci su uspeli u finišu da prepolove prednost. U 83. minutu je Kamilo Menja bio strelac.

On je tako postavio konačan rezultat susreta.

U drugom kolu, Olimpija će se sastati sa pobednikom meča Balkani (tuzv. Kosovo) – Ludogorec (Bugarska). Današnji gost sa KiM ima 2:0 prednost iz prvog meča na svom terenu.

Arsenal je apsolutni vladar Londona (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su Totenhem sa 3-2, u derbiju Severnog Londona odigranom u sklopu 35. kola Premijer lige. Arsenal je...