Partizan remizirao u poslednjoj kontrolnoj utakmici

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno (1-1) protiv člana Prve lige Srbije Metalca iz Gornjeg Milanovca, u poslednjoj kontrolnoj utakmici pred početak Superlige.

Trener Igor Duljaj odlučio se za kombnovani sastav na ovoj utakmici, koji nije opravdao ukazanu šansu.

Vodili su crno-beli od 42. minuta posle pogotka Sameda Baždara, ali je mladi Ognjen Luković u 75. minutu poravnao rezultat, koji je ostao i konačan.

Partizan: Popović (od 46. Stevanović) – Živković, Stjepanović, Saničanin, Šehović – Kanute, Pantić – Severina, Baždar, Menig – Nikolić.

Metalac: Prmeović, Mijailović, Bulatović, Bačkulja, Jovičić, N. Milošević, Maksimović, Milinković, S. Milošević, Aleksić, Ilić.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...