Mbođ pogodio i asistirao, ali na kraju bod nosi drugi miljenik Zvezdinih navijača

Fudbaleri Ordabašija propustili su veliku šansu da u Kazahstanu dođu do pobede u prvoj utakmici dvomeča protiv poljske Legije, u sklopu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Na poluvremenu je kazahstanski predstavnik vodio pogotkom Usevalada Sadovskog, posle asistencije bivšeg miljenika Zvezdinih navijača, štopera Mamdua Mbođa.

Senegalac je potom i sam pogodio i duplirao prednost domaćina u 48. minutu, ali ni to nije bilo dovoljno za pobedu.

Iskusni Čeh Tomas Pekhart je smanjio na 2-1 u 63. minutu, a konačan rezultat postavio Blaž Kramer u završnici, odnosno 86. minutu.

Svih devedeset minuta za goste odigrao je drugi bivši štoper srpskog šampiona Radovan Pankov, kog su navijači takođe voleli posle odličnih igara u kvalifikacijama za Ligu šampiona. On je zaradio žuti karton u 76. minutu.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...