DOBRA UVERTIRA ZA BRAGU: TSC raspucan u Nišu, doskorašnji igrač Zvezde odmah pogodio!

Fudbaleri TSC-a pobedili su niški Radnički u gostima sa 3:0 u drugom kolu Superlige Srbije. Nakon poluvremena bez golova, rešili su pitanje pobednika u drugom pred veoma bitan evropski dvomeč.

Prvo poluvreme u Nišu bilo je dinamično. Gosti iz Bačke Topole su imali dva udarca više. Po šutevima na gol za 45 minuta TSC je imao 2:1.

Ekipe su ravnomerno raspodelile posed lopte.

U drugom delu, TSC je uspeo da dođe do prednosti. Aleksandar Ćirković od 64. minuta im donosi vođstvo.

Tokom poslednjih 10 minuta, ekipa iz Bačke Topole je udvostručila rezultat. Na 2:0 povisio je doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Marko Rakonjac u 83. minutu.

Postigao je TSC i treći pogodak kada se u nadoknadi upisao Nikola Kuveljić na dodavanje Cvetkovića.

Ekipu Žarka Lazetića nakon ovog duela čeka prvi meč protiv Brage u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona u utorak u Portugalu. Radnički narednog vikenda čeka Partizan.

DOGOVOREN POSAO: Glazer odlazi iz Zvezde, klub će zaraditi trostruko više nego kad je kupljen!

Fudbalere Crvene zvezde očekuje večeras prvenstveni duel protiv Vojvodine. Već se govorilo o tome da će Omri Glazer otići i...