DOMINACIJA MESIJA: Inter savladao Orlando (VIDEO)

Fudbaleri Inter Majamija pobedili su Orlando rezultatom 3:1 u okviru Liga kupa u kojem učestvuju ekipe iz SAD i Meksika.

Ovaj meč obeležio je najbolji fudbaler svih vremena Leo Mesi. Sjajni fudbaler prvi put je pogodio u sedmom minutu utakmice posle sjajne asistencije Tejlora. Na poluvremenu se otišlo rezultatom 1:1, a na samom početku drugog dela, tačnije u 51. minutu, sudija je dosudio penal za Majami, a Mesi nije izveo najstrožu kaznu, već je to prepustio Josefu Martinezu koji je bio siguran.

Tačku na pobedu u derbiju Floride stavio je Mesi. Martinez je primio loptu, vratio je do Mesija, koji je desnom nogom iz voleja pogodio mrežu Galezea, a derbi Floride ostao je upamćen i po prvim minutima Đordija Albe koji je pojačao redove Inter Majamija.

Argentinac je na tri utakmice za Inter postigao pet golova i imao je jednu asistenciju.

ČUVENI TRENER MAKABIJA: Pini Geršon oštro o Atamanu!

Košarkaši Makabija na korak su od plasmana na završni turnir Evrolige. Poveli su sa 2:1 protiv Panatinaikosa nakon neizvesne utakmice...