VELIKI POVRATAK: Vratio se Nejmar (VIDEO)

Posle pauze od šest meseci, Nejmar se vratio na fudbalski teren i odmah je zablistao.

On je odigrao sjajan meč u pobedi Pari Sen Žermena na južnokorejskim Čonbukom sa 3:0. Utakmica je odigrana u Busanu pred preko 40.000 navijača, a jedan od najboljih fudbalera današnjice je postigao 2 gola i jednom je bio asistent.

Brazilac je doveo PSŽ u prednost u 40. minutu igre nakon što je sjajnom fintom prevario čuvara iz Čonbuka. Sedam minuta pre kraja je duplirao prednost, nakon dodavanja Fabijana Ruisa u prazan prostor izbio je direktno na golmana i rutinski ga matirao.

Dva minuta pre kraja Nejmar je asistirao Marku Aseniju za konačnih 3:0 za tim iz Pariza.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...