SUPERLIGA: Bivši igrač Partizana pakovao, Javor razbio Pazar!

Fudbaleri Javora pobedili su na svom terenu Novi Pazar sa 3:1 u drugom kolu Superlige Srbije. Ostali su neporaženi nakon remija sa Voždovcem a naneli prvi poraz gostima.

Domaćini su na početku bili aktivniji protivnik. Poveli su u 13. minutu preko Dolmagića.

Tokom prvog dela su Pazarci preuzeli inicijativu. Šutirali su više uz posed lopte, ali nisu uspeli da izjednače po isteku prvih 45 minuta.

Odmah na startu drugog dela su primili gol, a Ivanjičani duplirali prednost. Strelac je u 47. minutu bio Tojčić na dodavanje Gigića.

Pomenuti asistent, bio je glavni kreator i trećeg gola kada je u 51. minutu uposlio Kembela za 3:0. Pet minuta kasnije je Adešina smanjio na 3:1.

To je bio i konačan rezultat susreta. Javor u sledećem kolu gostuje Čukaričkom, a Pazar će dočekati IMT.

Pešić: Dosadni ste sa Jokićem

Selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić u intervjuu za Novosti rekao je da ne zna još hoće li Nikola Jokić...