Arsenal bolji od Sitija: Prvi trofej za Artetu (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su Mančester siti posle boljeg izvođenja penala u Komjuniti šildu, nakon što je posle 90 minuta igre rezultat bio 1:1.

Arsenal je gubio od Mančester Sitija, ali je uspeo u poslednjim trenucima meča da izjednači, a onda u penal seriji i da osvoji trofej. Prvi gol na utakmici delo je Kola Palmer, koji je u 77. minutu postigao prelep pogodak. Izjednačenje Arsenalu je uz dosta sreće u 11. minutu sudijske nadoknade doneo Leandro Trosar.

U penal seriji daleko bolji bili su izabranici Artete, pošto su sa 11 metara precizni bili Martin Odegard, Leandro Trosar, Bukajo Saka i Fabio Vijeira. Na drugoj strani je mrežu zatresao samo Bernardo Silva, dok su Kevin De Brujne i Rodri promašili.

Incident na kraju meča u Istanbulu: Obradović terao igrače u svlačionicu, najvijači gađali loptom Dialoa! (VIDEO)

Na kraju meča u Istanbulu, u kojem je Fenerbahče savladao Monako, dogodio se incident između igrača Monaka i navijača...