NIŠTA OD MOGUĆEG DUELA SA ALKARAZOM: Kecmanović poveo protiv Hurkača, ali završio veoma neslavno

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u drugom kolu mastersa u Torontu od Huberta Hurkača, 17. tenisera sveta, nakon preokreta sa 2-1, po setovima 5:7, 6:3 i 6:0.

Već na startu viđeno je mnogo brejk lopti, odnosno tri za Srbina u drugom i dve za poljskog predstavnika odmah u sledećem gemu. Posle toga su obojica bili sigurni na svojim servisima, dok Miomir nije iskoristio drugu brejk priliku i poveo sa 6:5, nakon čega je rutinski priveo set kraju.

Hurkač je uzvratio na sličan način u drugom delu igre, kada je iskoristio jedinu brejk-šansu i poveo sa 5:3, a iako je Miša imao brejk-loptu, nije uspeo da produži set u trenutku kada je Poljak servirao za odlazak u treći set.

Tamo je Kecmanović prošao veoma neslavno, pošto nije uspeo da osvoji niti jedan gem, pa je poražen.

Hurkač će u narednom kolu igrati protiv pobednika duela između najboljeg na svetu Karlosa Alkaraza i Amerikanca Bena Šeltona.

DOLAZE U BEOGRAD: PAO oslabljen u naredne dve utakmice?

Košarkaši Panatinaikosa izjednačili su na 1-1 u plej-of seriji Evrolige protiv Makabija. Serija se sada seli na dve utakmice...