KAPITENSKI: Novi gol Tadića za Fener! (VIDEO)

Kapiten srpske fudbalske reprezentacije Dušan Tadić postigao je novi gol za Fenerbahče u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija, u kojoj je njegov tim dočekao Maribor.

On je bio precizan sa penala u trećem minutu zaustavnog vremena utakmice, kada je postavio konačnih 3-1.

Gosti su se odlično držali gotovo sat vremena, ali su onda usledila dva brza gola, prvo Rodriga Bekaa u 58, a zatim i Irfana Havečija četiri minuta kasnije.

Ključnu ulogu odigrao je Sebastijan Šimanski, koji je asistirao za oba pogotka malo nakon što je kročio na teren, od starta drugog poluvremena.

U 72. minutu je novo uzbuđenje u utakmicu uneo mladi Mark Strajnar, ali je Tadić učinio da turski predstavnik mnogo mirnije ode na revanš u Sloveniju za nedelju dana.

MITROVIĆ SE VRATIO NA TEREN: Srbin imao sukob sa navijačima velikog rivala (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala su u polufinalu Kupa Kralja Saudijske Arabije pobedili pre dva dana Al Itihad. Slavili su sa 2:1. Vodili...