Jovanović nakon poraza: Evo šta je izjavio golman Partizana

Fudbaleri Partizana izgubili su sinoć u okviru kvalifikacija za Ligu Konferencija od Sabaha u Azerbejdžanu rezultatom 2:0.

Golman Partizana Aleksandar Jovanović bio je najbolji pojedinac u svojoj ekipi, a nakon meča izneo je svoje utiske.

-Ako damo gol u Beogradu u prvih 20 minuta, eto nas u igri opet. Međutim, opet kažem ostaje žal za tim drugim golom. Nije isto izgubiti 1:0 ili 2:0 kad je ovakva utakmica u pitanju… Ja najiskrenije verujem da možemo da prođemo. Danas nije bilo lako igrati po ovoj temperaturi, nije opravdanje zaista, ali ljudi ne znaju kako je stvarno. Ja sam igrao na Kipru ranije po ovakvom vremenu i meni je bilo teško, rekao je golman crno-belih.

Pored nekoliko dobrih odbrana, Jovanović je uspeo i da zaustavi udarac sa bele tačke u 69. minutu.

-Ja se trudim da pomognem ekipi, sad sam dovoljno iskusan da me te neke individualne partije ne zadovoljavaju, više volim neke timske uspehe, zbog toga sam došao u Paritzan, jasan je sjajni golman,

Revanš meč dva rivala je na programu narednog četvrtka na stadionu Partizana.