PL: Haland nastavio gde je stao prethodne sezone (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija uspešno su započeli odbranu titule u Premijer ligi, pobedom u prvoj utakmici nove sezone na gostovanju Barnliju sa ubedljivih 3-0.

Tamo gde je stao prethodne sezone kao najbolji strelac takmičenja, Erlin Haland je nastavo i u novoj, postigavši dva gola.

Upravo je Norvežanin bio najzaslužniji za prednost od 2-0 na poluvremenu, golovima u 4. i 36. minutu.

Na početku je zatresao mrežu sa peterca, nakon što mu je Rodri glavom spustio loptu posle centaršuta sa desne strane. Potom je u 36. minutu krunisao akciju svog tima tako što je nakon dodavanja Hulijana Alvareza samouvereno od prečke smestio loptu po drugi put u gol večeras.

Rodri se i sam upisao u strelce u 75. minutu, kada se najbolje snašao usled gužve u šesnaestercu, i tako postavio konačnih 3-0.

Siti u narednom kolu dočekuje Njukasl 19. avgusta.

SENZACIJA: Brozović se vraća u evropski fudbal i to u velikana koji se želi vratiti na stare staze slave?!

Marcelo Brozović bi nakon samo jedne sezone u Saudijskoj Arabiji mogao vratiti na Stari kontinent i to u klub...