Mitrović ušao sa klupe pa pogurao Fulam do pobede protiv Evertona (VIDEO)

U prvom kolu Premijer lige, fudbaleri Fulama pobedili su kao gosti Everton na “Gudisonu” rezultatom 1:0.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović je u igru ušao u 58. minutu, kada je preuzeo kapitensku traku, ali i dobio ovacije sa tribina.

Samo 15 minuta nakon što je “Mitrogol” ušao na teren, Fulam je stigao do pogotka. Strelac je bio Bobi De Kordova Rid.

Akciju je započeo upravo Mitrović, Andreas Pereira je loptu poslao na drugu stativu, gde se našao spomenuti De Kordova Rid. Ovo je bio i konačan rezultat utakmice.

Pobedu identičnim rezultatom kao Fulam (1:0), ostvario je i Kristal Palas na gostovanju kod Šefild junajteda.

Jedini pogodak na meču postigao je Odson Eduar u 50. minutu.

Uspešan na svom terenu bio je Brajton u duelu sa novajlijom Lutonom – 4:1, dok su bodove podelili Bornmut i Vest Hem (1:1).

Larkin odbio Fener, poznato u kom klubu nastavlja karijeru

Košarkaš Efesa Šejn Larkin je glavna tema u košarkaškim krugovima u Turskoj. Mnogo se spekuliše u kom klubu će...