SUPERLIGA: TSC u završnici do pobede pred revanš sa Bragom, Čukarički remizirao (VIDEO)

Danas su odigrane tri utakmice 3. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri TSC-a su u Bačkoj Topoli tek u završnici došli do pobede nad kragujevačkim Radničkim od 1-0.

Pobedonosni gol je u 85. minutu postigao Saša Jovanović, koji je šutem iz teške pozicije iznenadio golmana Mladenovića.

Voždovac i Radnik iz Surdulice su na stadionu na krovu podelili bodove, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Brko Duronjić je goste već u 4. minutu doveo do prednosti, ali je mladi Mateja Stojanović u 75. minutu autogolom poravnao rezultat.

Domaćin je od 81. minuta igrao sa igračem manje zbog crvenog kartona Filipa Damjanovića, ali gosti nisu iskoristili brojčanu prednost.

Nerešeno je bilo i na Banovom Brdu, gde je Čukarički remizirao sa Javorom pošto je meč završen rezultatom 2-2.

Brđani su poveli u 15. minutu pogotkom mladog Igora Miladinovića, ali je već tri minuta kasnije Ibrahim Tanko izjednačio, a do kraja poluvremena više nije bilo pogodaka.

Uroš Drezgić je ponovo prednost vratio na stranu Čuke u 69. minutu, ali je Luka Gojković sa penala u 80. minutu postavio konačan rezultat.

DOLAZI SA VOŠOM U HUMSKU: Bivši igrač Zvezde imao poruku pred Partizan

Fudbaleri Vojvodine u 3. kolu plej-ofa Superlige Srbije gostuju Partizanu. Trenutno su petoplasirani i imaju pet poena zaostatka od Radničkog...