BEZ POBEDNIKA: Čelsi i Liverpul podelili bodove (VIDEO)

U okviru prvog kola Premijer lige fudbaleri Čelsija i Liverpula remizirali su, a rezultat je bio 1:1.

Do prednosti je stigao Liverpul, kada je u 18. minutu meča Salah pronašao Luisa Dijaza koji bez problema trese mrežu Čelsija za vođstvo gostiju. Mogao je Liverpul i do 2:0, u 29. minutu je Arnold odlično progigrao Salaha, Egipćanin sjajno matirao Sančeza, ali je nakon konsultacije sa VAR-om pogodak poništen zbog ofsajda.

Aksed Disasi je u 37. minutu izjednačnio, kada je loptu koju mu je glavom dodao Ben Čilvel poslao iza leđa Alisona Bekera. Par minuta kasnije Ben Čilvel je doneo prekoret, ali je i njegov gol poništen zbog ofsajda.

Peri: Sve vreme sam mislio na Dejana Milojevića

Košarkaš Unikahe Kendrik Peri proglašen je za MVP-a turnira u Beogradu. - To što sam MVP biće naslov u novinama,...