Junajted slavio na startu Premijer lige uz velike muke (VIDEO)

Prvo kolo nove sezone Premijer lige kompletirano je pobedom Mančester junajteda na Old Trafordu protiv Vulverhemptona minimalnim rezultatom 1-0.

Velike muke imali su domaći, posebno u drugom poluvremenu kada su Vulfsi krenuli znatno ofanzivnije i uputili čak 18 šuteva ka golu Andre Onane, od čega šest u okvir njegovog gola. Ipak, novi golman Junajteda je pokazao zašto je izdvojen veliki novac za njegov transfer iz Intera.

Ključni pogodak postigao je Rafael Varan u 76. minutu, kada se našao na pravom mestu na drugoj stativi, posle lopte koju mu je prebacio Eron Van-Bisaka.

U narednom kolu tim Erika Ten Haga gostuje Totenhemu u derbiju kola, dok će Vulverhempton dočekati najveće prošlosezonsko iznenađenje Brajton.

Prvi odlazak: Defanzivac napušta Čelsi

Štoper Čelsija Tijaho Silva napustiće taj klub na kraju ove sezone. Brazilcu u junu ističe ugovor sa londonskim klubom, ali...