Kecmanović poražen od prijatelja na startu Sinsinatija

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je na startu mastersa u Sinsinatiju od domaćeg predstavnika Tomija Pola sa 2-0, po setovima 7:5 i 7:6 (7:2).

Nije mogao Srbin da napravi iznenađenje protiv 13. igrača sveta, koji mu je inače dobar prijatelj.

Uspeo je Miomir već u drugom gemu meča da spase čak tri prilike za brejk Amerikanca, a potom još dve u četvrtom gemu. Ipak, ne i u odlučujućem, ispostaviće se poslednjem gemu prvog seta, kada je Pol iskoristio prvu od dve brejk-lopte.

U drugom setu je Kecmanović prvi imao prilike da oduzme servis rivalu, ali je Pol u sedmom gemu odbranio obe. Prve brejk, ujedno i meč-lopte za domaćeg tenisera viđene su u poslednjem regularnom gemu, ali se srpski teniser izvukao. Međutim, ubedljivo je izgubio tajbrejk.

Pol će u drugom kolu igrati protiv Francuza Uga Imbera, koji je sa 2-1 u setovima bio bolji od mlađeg sunarodnika Artura Filsa, koji se glavnog žreba domogao preko kvalifikacija.

PRED PLASMANOM NA F4: Više od 1500 navijača Makabija stiže u Pionir?

Košarkaši Makabija i Panatinaikosa večeras igraju četvrtu utakmicu plej-ofa Evrolige. Izraelski tim je bliži plasmanu na završni turnir pošto vode...