Bivši napadač Partizana odveo svoj tim do pobede nad Ronaldovim Al Nasrom! (VIDEO)

Al Nasr je ovog leta Kristijanu Ronaldu pridodao još nekoliko zvezda svetskog fudbala, koji su pohitali za velikim novcem, poput Marcela Brozovića i Sadio Manea.

Ipak, u drugom kolu tamošnje Superlige ovaj tim je izgubio na domaćem terenu od Al-Tavona sa 2-0.

Strelac vodećeg gola bio je nekadašnji napadač Partizana Leandre Tavamba. Iskusni Kamerunac je u 20. minutu bio najviši u skoku posle kornera koji je izveo Mateus.

Iako je utakmica produžena za čak 9 minuta, domaće zvezde nisu uspele da dođu do gola, ali je zato golman Valid Abdulah još jednom vadio loptu iz mreže, pošto je u 6. minutu zaustavnog vremena Ahmed Bahusajn poviso na 2-0.

Šokantan poraz Cicipasa u Madridu

Stefanos Cicipas je završio učešće na turniru u Madridu. On je poražen u drugom kolu od Brazilca Ćijaga...