LOŠA UVERTIRA PRED EVROPSKU PREMIJERU: Čukarički demoliran od strane novog superligaša (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog za nekoliko dana imaće evropsku premijeru u kvalifikacijama za Ligu Evrope, ali su večeras imali veoma lošu uvertiru u 4. kolu Superlige.

Trećeplasirani tim iz prethodne sezone poražen je ubedljivo na gostovanju novom članu elitnog ranga IMT-u sa 3-0.

Na poluvremenu su vodili pogotkom Luke Lukovića, posle asistencije Veljka Kijevčanina u 34. minutu.

Uroš Stamenić je duplirao prednost u 77. minutu, dok je konačan rezultat postavio 17-godišnju Marko Luković u drgom minutu zaustavnog vremena, koji nastavlja golgeterski niz nakon pobede u prethodnom kolu. Asistirao mu je Viktor Živojinović, koji se takođe istakao u prethodnom kolu ključnim golovima.

IMT u narednom kolu ponovo igra protiv našeg evropskog predstavnka, pošto gostuje TSC-u u Bačkoj Topoli. Čukarički će, sa druge strane, dočekati Radnik iz Surdulice, ali će prethodno gostovati Olimpijakosu u prvoj utakmici plejofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

EDVARDS NAKON PORAZA: Ovo im nije dalo momentum (VIDEO)

Košarkaši Denvera napravili su i drugi brejk protiv Minesote u polufinalu zapadne konferencije. Aktuelni šampion izjednačio je na 2:2 posle...