ATP SINSINATI: Novak počistio Frica za sat vremena, poznat protivnik u polufinalu (VIDEO)

Najbolji teniser sveta Novak Đoković, plasirao se u polufinale mastersa u Sinsinatiju pošto je u 1/4 finalu bio bolji od Amerikanca Tejlora Frica 6:0, 6:4.

Domaći teniser nije imao šnasu sa raspoloženim Srbinom i meč je trajao svega 60 minuta.

Prvi set je Novak rešio posle 20 minuta pošto je Frica počistio bez izgubljenog gema.

U drugom setu je viđena neizvesnija borba pošto je Fric napravio brejk već u prvom gemu. Ipak, Novak je uspeo da ga povrati za 4:4, potom i da napravi još jedan kada je Fric servirao za ostanak u meču.

Protivnik u polufinalu Đokoviću biće Aleksandar Zverev koji je savladao Francuza Manarina 6:2, 6:3.

Meč će se igrati u ponoć između subote i nedelje.