PORAZ U DERBIJU: Junajted nastavlja sa bledim izdanjima, štoper autogolom razrešio sve dileme (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda poraženi su u drugom kolu Premijer lige na gostovanju Totenhemu sa 2-0.

Tako tim Erika ten Haga nastavlja sa lošim izdanjima, nakon minimalne pobede u prvom kolu nad Vulverhemptonom, u utakmici koja je obeležena i sudijskom greškom na korist Junajteda, i u kojoj je mnogo više šansi stvorio protivnik.

Sa druge strane, Junajted je danas uputio više šuteva ka golu protivnika, ali uzalud. Apsolutni tragičar utakmice je argentinski štoper Lisandro Martinez.

On je prvo u 49. minutu loše odreagovao prilikom centaršuta Kuluševskog, pa je lopta posle njegove intervencije došla do mladog Pepe Matar Sara, koji je doneo prednost domaćinu.

U 83. minutu je Martinez konačno presudio svom timu bizarnim autogolom. Perišić je sa leve strane ubacio loptu na peterac za Dejvisa, koji je nije dovoljno iskontrolisao, ali je tu bio Martinez da je skrene u gol svog tima.

U narednom kolu Junajted na Old Trafordu dočekuje Notingem Forest, dok će Pevci gostovati Bornmutu.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...