PREMIJER LIGA: Liverpul uspešan sa igračem manje, Fulam gubi bez Mitrovića, Brajton ubedljiv po odlasku Kaiseda!

Tokom popodneva, odigrana su tri meča prvog kola Premijer lige.

Fulam bez Aleksandra Mitrovića izgubio je od Brentforda sa 3:0.

Kotidžersi su samo imali prednost u posedu lopte. Pčelice su više šutirale dok Fulam za 45 minuta nije uputio nijedan udarac ka golu.

Brentford je to iskoristio i poveo u 44. minutu preko Joana Vise. Tim Rim je u 66. minutu skrivio penal i odmah isključen zbog dva žuta kartona.

Mbeumo ga je realizovao za 2:0. Do kraja meča su povećali na 3:0 gosti. Mbeumo je postigao još jedan gol i overio trijufm.

Liverpul je sa 3:1 pobedio Bornmut.

Trešnjice su odlično počele susret na Enfildu. Već u 3. minutu je Bornmut poveo preko Semenja.

U 28. minutu su Redsi izjednačili. Strelac je bio Luis Dijaz. Liverpul je uspeo da preokrene.

Salah je promašio penal, ali se posle ispravio i postigao gol za 2:1 u 36. minutu.

Izabranici Jirgena Klopa su u nastavku ostali sa igračem manje. Argentinac Makalister isključen je u 58. minutu. Uprkos tome, četiri minuta posle toga poveli su 3:1 a pogodak postiže Žota.

To je bio i konačan rezultat susreta.

Brajton je sa 4:1 naneo i drugi poraz Vulverhemptonu.

Gosti su prvi poveli. U 15. minutu je strelac bio Mitoma. Albatrosi su potom na početku drugog dela povećali saldo na 2:0.

Mitoma je ovog puta bio asistent Pervisu Estupinjanu u 46. minutu.

Ubrzo je bilo 3:0. U strelce se upisao Soli Marč u 51. minutu. On je četiri minuta kasnije postigao novi gol za 4:0. Vulfsi su uspeli da stignu do počasnog pogotka.

Hvang je bio strelac u 61. minutu. Nunjes je u finišu isključen zbog dva žuta kartona. Na kraju je ostao rezultat iz 61. minuta.

Večeras od 18:30 derbi igraju Totenhem i Mančester Junajted a potom od 21 sat Mančester Siti i Njukasl.

POSLE KRUNISANJA ZA ŠAMPIONE: Crveni Torina ih pokrenuo, Inter siguran na Meaci! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Torino sa 2:0 u 34. kolu Serije A. I to pred svojim navijačima, u prvom...