Vlahović vodio Juventus do pobede (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su Udineze u gostima  rezultatom 3:0.

Utakmicu je obeležio bivši napadač Partizana Dušan Vlahović, asistencijom i golom u uvodnih 20 minuta, kojima je “stara dama” praktično rešila utakmicu. Juve je poveo već u drugom minutu meča kada je Vlahović proigrao Federika Kijezu koji je preciznim udarcem matirao Silvestrija. Drugi gol Juventusa je bio iz penala, Ebosele je igrao rukom u sopstvenom šesnaestercu posle šuta Aleksa Sandra, a sudija je dosudio najstrožiju kaznu. Penal je izveo Vlahović koji je bio precizan sa bele tačke.

Do odmora je prednost na 3:0 povisio Rabio, a tim rezultatom je utakmica i završena.

Vlahović je na terenu poroveo 85. minuta, dok je drugi reprezentativac Srbije Filip Kostić presedeo na klupi.