Braga srušila PAO, velika pobeda Galatasaraja (VIDEO)

U poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, fudbaleri Brage su rezultatom 2:1 pobedili Panatinaikos.

Abel Ruis je u 51. minutu pogodio za 1:0, da bi se za visokih 2:0 postarao Bruma u 74. minutu. Sudija je meč produžio za osam minuta ali je Panatinaikos to vrhunski iskoristio i u 95. minutu smanjio na 2:1 što je bio i konačan rezultat meča, strelac je bio Danijel Mansini.

U duelu Makabi Haife i Jang Bojsa golova nije bilo i u Švajcarsku se ide posle 0:0 iz Izraela.

U meču Modela i Galatasaraja je viđeno dosta uzbuđeanja, a završeno je rezultatom 3:2.

Martin Elingsen je već u osmom minutu postigao gol za Molde i norveški tim rano dolazi do vođstva od 1:0. U 25. minutu Oliveira je izjendačio na 1:1, da bi Mauro Ikardi u 29. minutu doneo potpuni preokret i sa tim rezultatom se otišlo u svlačionice na “veliki odmor”.

Meč se nastavio i u 56. minutu Kristofer Hauger donosi novo izjednačenje Moldeu, 2:2.

Kada se činilo da će odbraniti domaći teren, tada se u 93. minutu pojavio Frederik Mistje i postigao gol za Galatu i doneo joj spektakularnu pobedu.

Murinjo izdvojio tri kandidata za trofej na Evropskom prvenstvu

Bivši trener Rome, Žoze Murinjo dao je prognozu ko bi mogao da osvojio trofej na Evropskom prvenstvu u fudbalu. Murinjo,...