Ronaldo izbacio srpsku koloniju iz Dubaija u trileru

U kvalifikacijama za azijsku Ligu šampiona, Al Nasr iz Saudisjke Arabije je pobedio 4:2 Al Ahli Šabab iz Dubaija.

U ekipi iz Ujedinjenih Arapskih Emirata su tri srpska predstavnika – Marko Nikolić koji sa klupe redvodi ekipu, dok su na terenu Bogdan Planić i Luka Milivojević. Sa druge strane su zvezde koje predvodio Kristijano Ronaldo i Sadio Mane.

Poveo je Al Nasr u 11. minutu pogotkom Brazilca Taliske, ali je tim Marka Nikolića preokrenuo i u prvom minutu drugog poluvremena stigao do prednosti od 2:1. Oba gola za tim iz Emirata postigao je Jahija Al Gasani na asistencije Izrealca Munasa Dabura u 16. i 46. minutu.

Taj rezultat bio je na snazi sve do 88. minuta kada je Sultan Al Ganam izjednačio, da bi duboko u nadoknadi vremena najpre ponovo Taliska u 90+5, a onda dva minuta kasnije i hrvatski internacionalac Marcelo Brozović na asistenciju Kristijana Ronalda postavio konačnih 4:2.

ZNA ŠTA MU JE PRIORITET: Poznato vraća li se Radonjić na Marakanu

Fudbaleri Crvene zvezde večeras u plej-ofu Superlige gostuju Vojvodini. Stekli su 10 bodova prednosti u odnosu na Partizan i pred...