Fenerbahče srušio Tvente, Tadić strelac (VIDEO)

U susretu plej-ofa Lige konferencija, fudbaleri Fenerbahčea savladali su Tvende sa 5:1. Strelac na ovom meču je bio i srpski kapiten Dušan Tadić.

Na poluvremenu je bilo 1:1, a u nastavku je usledio pravi preokret. Od 41. minuta imao igrača više zbog isključenja Jurija Regera.

Gosti su i poveli u 20. minutu preko Ugaldea, ali je u 33. izjednačio Dežjden Ostervolde.

Fenerbahče je u 60. i 63.minutu postigao golove preko Sebastijana Šimanskog i Kavečija, koji je postigao i gol u 73. minutu za 4:1.

Tačku na pobedu stavio je kapiten Dušan Tadić koji je u trećem minutu nadoknade pogodio iz penala.

Fenerbahçe [5] – 1 Twente – Dusan Tadic 90+3′ Penalty
by u/Jemal2200 in soccer

Fiorentina je poražena u Beču od Rapida sa 1:0 (1:0).

Nikola Milenković je za “ljubičaste” odigrao ceo meč, a strelac jedinog gola na susretu bio je Marko Grul iz penala u 35. minutu.

Sepsi – Bodo Glimt 2:2 (0:1)

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...