Nišlije ubedljive u duelu imenjaka (VIDEO)

Fudbaleri niškog Radničkog upisali su prve bdove ove sezone u Superligi, pošto su na Čairu savladali imenjaka iz Kragujevca sa ubedljivih 4-1, u sklopu 5. kola elitnog ranga našeg fudbala.

Sa druge strane, Kragujevčani jedini još uvek ostaju bez bodova i na začelju tabele.

Iako su gosti bili ofanzivniji i uputili daleko više šuteva u okvir gola od protivnika (5:12), Real sa Nišave bio je konkretniji.

Već u 21. minutu su vodili sa 2:0. Prvo je Vanja Ilić doneo prednost u 14. minutu, dok je Sava Petrov duplirao prednost, a sa tim rezultatom se i otišlo na pauzu.

Nedugo po povratku na teren, Ilić je svojim drugim golom u 48. minutu razrešio gotovo sve dileme, povisivši na 3:0. Milan Vidakov je postigao gol za kakvu-takvu nadu u 54. minutu, ali se ubrzo ispostavio samo kao utešni.

Konačni rezultat je u petom minutu zaustavnog vremena postavio Aleksandar Mesarović.

U šestom kolu Nišlije gostuju Javoru, a Kragujevčani Vojvodini.

PREMIJER LIGA: Petrović dvaput matiran, VAR sprečio pobedu Čelsija! (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija remizirali su 2:2 na gostovanju Aston Vili u 35. kolu Premijer lige. Nadoknadili su Plavci dva gola...