Napolio slavio na svom terenu, poraz Lacija od Đenove (VIDEO)

Fudbaleri Napolija, ostvarili su i drugu pobedu u novoj sezoni. Oni su sada savladali Sasuolo, a rezultat je bio 2:0.

Prvi gol za Napoli delo je njihovoh najboljeg napadača Osimena, koji je bio precizan sa bele tačke u 16. minutu igre. Od 51. minuta Sasuolo je ostao sa desetoricom zbog isključenja Maksima Lopeza. Nekoliko minuta kasnije Napoliju je dosuđen novi penal, ali Raspadori nije uspeo da ga pretvori u gol.  četiri minuta kasnije sve je bilo gotovo kada je na dodavanje Kviče Kvartškelije mrežu Sasuola zatresao Đovani di Lorenco za 2:0.

Lacio je pred svojim navijačima doživeo poraz od Đenove, 0:1, a jedini gol viđen je u 16. minutu kada je mrežu Rimljana zatresao Mateo Retegi.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...