Mitrović asistent u pobedi Al Hilala

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Etifak rezultatom 2:0 u okviru 4. kola Pro lige.

Bivši fudbaler Partizana Aleksandar Mitrović, odigrao je još jedan sjajan meč za svoj novi klub, Al Hilal, nije uspeo da se upiše u strelce, ali je zabeležio asistenciju. Sredinom prvog poluvremena Mitrović je sjajnim potezom glavom asistirao Malkomu za vodeći gol domaćina. Strelac drugog gola za Al Hilal bio je Al Davsari u 41. minutu. Mitrović je za Al Hilal odigrao svih 90 minuta, dok u sastavu nije bilo Sergej Milinković-Savića zbog crvenog kartona koji je dobio u prošlom kolu.

Al Hilal je trenutno na drugom mestu, dok je trenutni lider Al Itihad.

NEVEROVATNO: Međedović će nakon uspeha karijere doživeti veliki pad na ATP listi

Iza Hamada Međedovića je verovatno uspeh karijere, pošto se iz kvalifikacija plasirao u treće kolo mastersa u Rimu. U...