Fiorentina u LK, ubedljiva pobeda Aston Vile

Fudbaleri Fiorenitne obezbedili su plasman u Ligu konferencija pošto su sa 2:0 u revanšu plej-ofa kvalifikacija pobedili Rapid. U prvom meču bilo je 1:0 za tim iz Beča.

Poveli su domaći tek u 59. minutu preko Gonsalesa, koji je doneo i prolazak dalje u 90. minutu sa linije penala.

Ferencvaroš je bio ubedljiv protiv Žalgirisa sa 3:0 i sa uklupnih 7:0 izborila plasman u ovo takmičenje.

Traore je upisao dva gola, u četvrtom i 48. minutu. Kod drugog gola asistent je bio Aleksandar Pešić. Varga je bio strelac trećeg pogotka.

Bešiktaš je pobedio Dinamo iz Kijeva 1:0, pa je posle dve utakmice rezultat ukupno 4:2 u korist turske ekipe.

Jedini pogodak na ovom meču postigao je Abubakar u 52. minutu utakmice.

Aston Vila je rutinski slavila sa 3:0 protiv Hibernijana u Birmingemu. Ukupan rezultat bio je 8:0 posle dvomeča.

Ostali rezultati:

Celje – Makabi Tel Aviv 1:1 (ukupno 2:5)

Dnjepar – Spartak Trnava 1:2 (ukupno 2:3)

BATE Borisov – Balkani 1:0 (ukupno 2:4)

Partizani – Astana 1:1 (ukupno 1:2)

Frankfurt – Levski Sofija 2:0 (ukupno 3:1)

Klub Briž – Osasuna 2:2 (ukupno 4:3)

Rijeka – Lil 1:1 (ukupno 2:3)

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...